VIDEO marketing

Videá sú jednym z najsilnejších marketingových nástrojov. Rozprávajú príbeh, bavia, vyvolávajú emócie... Predstavte si, že vidíte niekoho na fotografii a potom ho vidíte na videu, v ktorom vnímate aj jeho gestá a mimiku. V ktorom prípade na vás zapôsobí viac?

Video môžete urobiť na mnoho rôznych spôsobov. Najdôležitejšie na začiatku je vedieť, čo ním chcete povedať. Nepodceňte však ani zhmotnenie myšlienky do pohyblivých obrázkov, pretože tie odovzdávajú emóciu, ktorú chcete odprezentovať. A aj tá najsilnejšia myšlienka môže stratiť na sile, ak video nevystihne jej podstatu.

Využite tento silný nástroj na efektívne budovanie vzťahu so zákazníkmi, oslovte nových. Nezabudnite však na kvalitu, pretože video dokáže výrazne ovplyvniť mienku diváka, ktorým môže byť alebo aj nebyť váš zákazník. Veľakrát o tom rozhodne práve video.

Profesionálne videá

DeutschMann – predstavenie firmy

Firemné video pre špeditérsku firmu, ktoré malo vyzdvihnúť jej hodnoty : rýchlosť, presnosť, spokojnosť. Kvôli niektorým záberom bol kameraman vystrčený cez okno auta s kamerou v ruke, či sediaci v kufri auta. Našťastie mal traky, a tak ho za ne istil kolega. V prekrásnom prostredí Vrátnej doliny vynikli hlavne zábery natáčané dronom. Gepard a prestrihy vo videu mu dodali rýchlosť a dynamiku, ktorá je pre túto firmu príznačná.

With Desire - predstavenie produktu

Pocitové/emotívne video prezentuje hlavné hodnoty a podčiarkuje výnimočnosť vás aj vašej firmy. Zanecháva emóciu, má silu odovzdať ten správny odkaz a vyvolať záujem. Napríklad tak ako v tomto videu, kde sme nazreli do dielne našej klientky. Silvii úloha herečky priam sadla a video aj sama nahovorila. Vyzdvihli sme v ňom tvorbu jedinečných liečivých šperkov na mieru, pretože každý šperk je jedinečný, rovnako ako každý klient.

Silvia z With Desire - videovizitka

Videovizitka je skvelou cestou, ako môže zákazník bližšie spoznať vás ako osobu aj váš biznis. Textom nie ste schopní zanechať takú silnú emóciu ako vo videu, kde ľudia vnímajú aj vašu neverbálnu komunikáciu. Vo Wisible kladieme veľký dôraz na dôkladnú prípravu pred samotným nakrúcaním videa. Výber priestoru, obsah videa, hudbu ani oblečenie nenechávame na náhodu. Nakrúcanie vždy prebieha v uvoľnenej atmosfére, aby ste sa cítili dobre a prirodzene, aj keď stojíte pred kamerou prvýkrát.

Evka z LB Academy – videovizitka

V tejto videovizitke skvele prezentovala svoju tvorbu naša klientka Evka z LB Academy. Evka pôsobí vo videu profesionálne, ale pritom veľmi prirodzene a sympaticky. Pred kamerou prezentovala tvorbu LB Academy, ktorá spája esenciálne oleje a prácu s podvedomím na dosiahnutie väčšej spokojnosti v živote. Za minútu Evka pútavo zhrnula oblasť svojho pôsobenia tak, aby vyvolala ďalší záujem diváka. Vo vizitke nemusíte povedať úplne všetko, mala by však splniť cieľ, tak ako u Evky – predstaviť ju ako človeka a tiež vystihnúť podstatu jej biznisu.

LB Academy - rozhovor o aromakoučingu

Videorozhovor je vhodný pri zložitejších produktoch, alebo ak potrebujete vysvetliť váš biznis viac do hĺbky. V tomto videu už Evka detailnejšie objasňuje, čomu sa venuje, ako pomáha svojim zákazníkom a ako konzultácie prebiehajú. Váš potenciálny zákazník tak získava jasnú predstavu o tom, kto ste a aké výsledky môže očakávať. Prostredníctvom videorozhovoru ukazujeme váš status odborníka v odbore, budujeme dôveru a vytvárame tak cestu k zákazníkovi a pocit, že vás pozná, hoci vás ešte osobne nenavštívil. Čo myslíte, pre koho sa rozhodne, ak navštívi vašu stránku s kvalitným videoobsahom a stránku konkurencie iba s textami?

Zdravé bývanie – rozhovor

Stavba domu je zložitá vec a pre mnohých aj najväčšou investíciou v živote. Vieme, že nie je jednoduché vysvetliť všetko potrebné v niekoľkých sekundách. Keďže sme chceli priniesť divákovi hodnotu, rozhodli sme sa pre rozhovor, čo odprezentuje základné princípy práce architektov, ktorí nestavajú ľuďom domy, ale zdravé domovy, v ktorých sa cítia príjemne.

DeutschMann - video pre obchodníkov

Máte obchodníkov, ktorí potrebujú potenciálnym klientom predstaviť vašu firmu na úvod stretnutia? Prostredníctvom prezentačného videa dovolíme vašim zákazníkom nakuknúť do zákulisia firmy, predstavíme vás a vašu históriu, hlavné výhody firmy a tiež vaše PR aktivity tak ako v prípade firmy DeutschMann. Za pár minút získa klient jasnú predstavu o vašej firme a o tom, čo ponúkate. A váš kvalitný obchodník už len dotiahne obchod do úspešného konca. Video môžete tiež použiť na prezentáciu firmy obchodným partnerom alebo na iné príležitosti predstavenia firmy.

DeutschMann - video na nábor zamestnancov

Aj pri nábere zamestnancov už dávno neplatí, že stačí nahodiť ponuku na portál pre hľadanie práce. Ak chcete nájsť tých správnych ľudí, aj tu sa vyplatí byť osobný. Váš budúci zamestnanec chce vidieť, v akých priestoroch bude pracovať a s akými ľuďmi, chce vedieť, ako prebieha náborový proces a čo ho čaká. Predstavte mu firmu, jej divízie, spôsob, akým pracujete. Správnym zacielením videa oslovíte vhodných kandidátov. Ako vidíte, v tomto videu sme použili niektoré zábery z emotívneho videa a tiež z prezentačného videa. Keďže pre firmu DeutschMann sme nakrúcali viacero videí, mohli sme na jednom nakrúcaní pripraviť naraz viac materiálu a rozdeliť ho do konkrétnych videí podľa účelu.

DeutschMann - video zo života firmy

Video ako spomienka na jedinečné okamihy firmy, napríklad na retro večierok v štýle 20. – 30. rokov. Taká bola vianočná párty nášho klienta a my sme spolu s kamerou na nej nemohli chýbať. Video poteší rovnako vás ako vašich terajších či budúcich zamestnancov.

Chef Works – prezentovanie produktu inak

Tento klient je už dobre známy v prostredí profi kuchárov a časníkov. Cieľom tohto videa bolo však odprezentovať Urban kolekciu záster pre novú cieľovú skupinu – ženy od 20 do 45 rokov, ktoré majú štýl a milujú varenie. Zvolili sme preto zábavnú formu, ktorá nebude prvoplánovou reklamou. A keďže máme v tíme tanečníčku, ktorá je za každú srandu, hlavnou protagonistkou sa stala naša Janka. Mnoho žien sa stotožnilo s bláznivým tancovaním po kuchyni a video zožalo úspech na sociálnych sieťach.

Chef Works - making of

Len pár sekundové video, ktoré poodkrylo zákulisie, ako sme „varili“ video pre klienta. Malo minimálne taký úspech ako výsledné video. Natáčanie nás bavilo, ani kameraman neodolal – zástere ani hudbe. Podľa spätných väzieb sme pobavili mnoho ľudí, ktorí si prehrávali toto video znova a znova a stále sa na ňom bavili. Nebojte sa ukázať zákulie, to, že sa bavíte alebo aj prípadné brepty, či nepodarky. Ukážete ľudskú tvár a to je niekedy viac ako najlepšie marketingové techniky sveta.

Animované videá

DeutschMann – nábor zamestnancov

Animované videá prinášajú pre diváka inú emóciu ako hrané, a preto ich radi tvoríme. Pre nášho klienta DeutschMann sme vytvorili krátke video na nábor zamestnancov. Firma, ktorá pôsobí na východe Slovenska chce získať šikovných mladých ľudí, ktorí sú v zahraničí, lebo vo svojom kraji nenašli prácu. DeutschMann chce, aby títo mladí našli uplatnenie doma, blízko svojej rodiny a priateľov.

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
  • Polus towers
  • Ergo
  • Dejmark
  • Tempo Kondela
  • Tauris
  • Deutschmann
  • Cube

Kontaktujte nás

Ak žiadate naceniť projekt, prosíme uveďte aj telefónne číslo.

Ďakujeme Vám

Ďakujeme za vyplnenie kontaktného formulára.
V najbližšej dobe vás budeme kontaktovať.