Facebook a sociálne siete

Ak chcete budovať vzťahy s potenciálnymi klientmi, Facebook a iné sociálne siete sú skvelým riešením. Na Slovensku je najrozšírenejší Facebook, ale aj ostatné siete ako Twitter či Instagram postupne naberajú na popularite.

Ak chcete začať, je vhodné vytvoriť stratégiu, na základe ktorej bude tvorený obsah. Pre začatie je dôležité vymyslieť názov Fb stránky a definovať, koľko postov týždenne budete publikovať a koľko z nich bude komerčného a nekomerčného charakteru. Veľa firiem by malo komunikovať v pomere 1 ku 5., čiže jeden komerčný a 4 nekomerčné príspevky.

Taktiež sú dôležité súťaže, obrázky a video obsah. Dnes je dôležité zdieľať a tvoriť videá s hodnotným obsahom.
Obrázky, ktoré by ste vkladali do FB stránky majú byť legálne, ideálne vami vytvorené či z databanky. Určite sa neodporúča brať fotografie z Google a podobne.
Pre manažovanie obsahu a jeho schvaľovanie je skvelý nástroj Zoomsphere.com. Vďaka nemu vytvoríme obsah a vy ho môžete schváliť. Všetko vidíte krásne naplánované v kalendári a máte obsah pod kontrolou.

Sociálne siete

Aby bolo vidieť vaše príspevky, boostujte ich

Prevláda trend boostovať posty na Facebooku (zaplatiť jeho zobrazenie mimo vašej FB stránky), aby ste ho dostali k čo najväčšiemu publiku. Boostovať sa oplatí predovšetkým posty, u ktorých predpokladáte dostatok organického záujmu. Vďaka tejto technike zrýchlite rasť vašej stránky v počte lajkov a súčasne zvýšite dosah vášho obsahu.

Vďaka sociálnym sieťam by ste sa mali ľudom zapáčiť.

Príďte sa k nám poradiť, ako začať alebo rozprúdiť diskusiu na sociálnych sieťach. Okrem Slovenska máme skúsenosti so spravovaním Facebook stránok aj na viacerých trhoch v Európe, napríklad v Česku, Maďarsku a Rumunsku.

Späť

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
  • Polus towers
  • Ergo
  • Dejmark
  • Tempo Kondela
  • Tauris
  • Deutschmann
  • Cube

Kontaktujte nás

Ak žiadate naceniť projekt, prosíme uveďte aj telefónne číslo.

Ďakujeme Vám

Ďakujeme za vyplnenie kontaktného formulára.
V najbližšej dobe vás budeme kontaktovať.