Kampane

Zaujať, či byť odlíšený je dlhoročne spomínaná fráza. Zväčša málo spoločností to skutočne dokáže, nakoľko buď sa nevenujú svojmu marketingu, alebo si myslia, že stačí mať len dobrý produkt. Áno, základom je skvelý produkt, len aj o ňom sa treba dozvedieť. Keď už máte tento produkt, pravdepodobnosť, že podobný má konkurencia, je vysoká. Preto, ak vytvoríte identitu svojej firme a takisto aj produktu, môžete sa skutočne odlíšiť.
V dnešnej dobe vzniká veľký priestor pre propagáciu produktov či značiek mimo televíznych či rádiových reklám a tým pádom je možné aj pre spoločnosti s menšími rozpočtami efektívne propagovať svoje produkty, napríklad pomocou video marketingu, či pomocou sociálnych sietí, a podobne. Avšak, toto sú len nástroje, celkovo je potrebné mať výborne zadefinovaný produkt, jeho cieľovú skupinu a následne vytvoriť jeho komunikáciu, ktorú pomocou online a offline marketingových nástrojov podporíme. Môj známy mi povedal, v internet marketingu je dôležité, aby sa klient vrátil a nakúpil ešte raz (platí hlavne pre e-shopy). Preto, ak ho zaujmeme a príde k nám, je nutné sa o neho starať tak, aby nabudúce prišiel opäť a bude oveľa ľahšie mu predať, nakoľko vás už pozná a jeho dôvera je vyššia.

Kampane

Vytvorili sme kampaň pre Polus Towers

Komplexnú kampaň online a offline sme vytvorili pre spoločnosť IMMO FINANZ, ktorá vlastní POLUS CITY CENTER. Našou úlohou bolo spropagovať dve kancelárske budovy, nakoľko ich opúštali veľké nadnárodné spoločnosti. Wisible teda vytvorilo názov pre tieto budovy Polus Towers namiesto Millennium Towers, vytvorili sme základnú myšlienku Work Life Balance a túto sme komunikovali cez web, billboardy, rádio a podobne.

Vytvárame pre vás stratégiu komunikácie a potom pomocou marketingových nástrojov ju šíríme ďalej.

Spokojnosť s priebehom a odovzdaním projektu klienta z Rakúska bola vysoká, a preto sme spolupracovali na ďalšom projekte s kancelárskou budovou v Čechách.

Späť

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
  • Polus towers
  • Ergo
  • Dejmark
  • Tempo Kondela
  • Tauris
  • Deutschmann
  • Cube

Kontaktujte nás

Ak žiadate naceniť projekt, prosíme uveďte aj telefónne číslo.

Ďakujeme Vám

Ďakujeme za vyplnenie kontaktného formulára.
V najbližšej dobe vás budeme kontaktovať.