VIDEO marketing

Videá sú jednym z najsilnejších marketingových nástrojov. Rozprávajú príbeh, bavia, vyvolávajú emócie... Predstavte si, že vidíte niekoho na fotografii a potom ho vidíte na videu, v ktorom vnímate aj jeho gestá a mimiku. V ktorom prípade na vás zapôsobí viac?

Video môžete urobiť na mnoho rôznych spôsobov. Najdôležitejšie na začiatku je vedieť, čo ním chcete povedať. Nepodceňte však ani zhmotnenie myšlienky do pohyblivých obrázkov, pretože tie odovzdávajú emóciu, ktorú chcete odprezentovať. A aj tá najsilnejšia myšlienka môže stratiť na sile, ak video nevystihne jej podstatu.

Využite tento silný nástroj na efektívne budovanie vzťahu so zákazníkmi, oslovte nových. Nezabudnite však na kvalitu, pretože video dokáže výrazne ovplyvniť mienku diváka, ktorým môže byť alebo aj nebyť váš zákazník. Veľakrát o tom rozhodne práve video.

Profesionálne videá

DeutschMann

Firemné video pre špeditérsku firmu, ktoré malo vyzdvihnúť jej hodnoty : rýchlosť, presnosť, spokojnosť. Kvôli niektorým záberom bol kameraman vystrčený cez okno auta s kamerou v ruke, či sediaci v kufri auta. Našťastie mal traky, a tak ho za ne istil kolega. V prekrásnom prostredí Vrátnej doliny vynikli hlavne zábery natáčané dronom. Gepard a prestrihy vo videu mu dodali rýchlosť a dynamiku, ktorá je pre túto firmu príznačná.

Zdravé bývanie

Stavba domu je zložitá vec a pre mnohých aj najväčšou investíciou v živote. Vieme, že nie je jednoduché vysvetliť všetko potrebné v niekoľkých sekundách. Keďže sme chceli priniesť divákovi hodnotu, rozhodli sme sa pre rozhovor, čo odprezentuje základné princípy práce architektov, ktorí nestavajú ľuďom domy, ale zdravé domovy, v ktorých sa cítia príjemne.

Oliver Korbaš

Videovizitka mladého a abiciózneho profesionála. Vlastné profi fotky, ktoré robia jeho web veľmi osobným a unikátnym sme podporili aj Oliverovou krátkou video prezentáciou. Vďaka videovizitke získavame z človeka úplne iný dojem ako z fotky, pretože vnímame aj jeho neverbálnu komunikáciu. Prvá Oliverova skúsenosť pred kamerou je výborným štartom pre ďalšie prezentovanie sa aj týmto spôsobom. Veď financie sú témou, ktorú rieši každý z nás.

Chef Works

Tento klient je už dobre známy v prostredí profi kuchárov a časníkov. Cieľom tohto videa bolo však odprezentovať Urban kolekciu záster pre novú cieľovú skupinu – ženy od 20 do 45 rokov, ktoré majú štýl a milujú varenie. Zvolili sme preto zábavnú formu, ktorá nebude prvoplánovou reklamou. A keďže máme v tíme tanečníčku, ktorá je za každú srandu, hlavnou protagonistkou sa stala naša Janka. Mnoho žien sa stotožnilo s bláznivým tancovaním po kuchyni a video zožalo úspech na sociálnych sieťach.

Nízkonákladové videá

Kariérne Križovatky

Naše prvé video - rozhovor na tému „Kariérne križovatky“. Natáčali sme ho pre klientku, ktorá naň nemala vyhradený veľký rozpočet. Rozhodli sme sa preto pre hodnotu informácií, ktorú chceme odovzdať. Ivanka svojím povolaním priam žije, má za sebou veľa skúseností, vzdelanie a aj svoju vlastnú kariérnu križovatku, ktorú zvládla úspešne. Môže preto byť kompetentným koučom na ceste iných ľudí, ktorí rozmýšľajú kam ďalej v kariére. Jej video sme preto venovali rozhovoru o tom, čo všetko ľudia riešia, ak cítia, že potrebujú kariérnu zmenu a ako ďalej v tejto situácii.

Chef Works making of

Len pár sekundové video, ktoré poodkrylo zákulisie, ako sme „varili“ video pre klienta. Malo minimálne taký úspech ako výsledné video. Natáčanie nás bavilo, ani kameraman neodolal – zástere ani hudbe. Podľa spätných väzieb sme pobavili mnoho ľudí, ktorí si prehrávali toto video znova a znova a stále sa na ňom bavili. Nebojte sa ukázať zákulie, to, že sa bavíte alebo aj prípadné brepty, či nepodarky. Ukážete ľudskú tvár a to je niekedy viac ako najlepšie marketingové techniky sveta.

Animované videá

DeutschMann

Animované videá prinášajú pre diváka inú emóciu ako hrané, a preto ich radi tvoríme. Pre nášho klienta DeutschMann sme vytvorili krátke video na nábor zamestnancov. Firma, ktorá pôsobí na východe Slovenska chce získať šikovných mladých ľudí, ktorí sú v zahraničí, lebo vo svojom kraji nenašli prácu. DeutschMann chce, aby títo mladí našli uplatnenie doma, blízko svojej rodiny a priateľov.

Z našej kuchyne

Aj na náš web sme natočili niekoľko tématických videí, ktoré vznikli veľmi spontánne, bez veľkej prípravy :)

Na takéto videá potrebujete:

1. iPhone s voľnou pamäťou
2. Veselé kolegyne
3. Vínko :)

Vianočný darček

Vianočné objatie

Nazdravie

Máte záujem o riešenie od nás? Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nás
  • Polus towers
  • Ergo
  • Dejmark
  • Tempo Kondela
  • Tauris
  • Deutschmann
  • Cube

Kontaktujte nás

Ak žiadate naceniť projekt, prosíme uveďte aj telefónne číslo.

Ďakujeme Vám

Ďakujeme za vyplnenie kontaktného formulára.
V najbližšej dobe vás budeme kontaktovať.